Це було Vislovo: найяскравіші моменти шоу Время и Стекло (фото)

Фото: Instagram d.vadya_mozgi
Танці "до упаду" та феєрверки - "Йод" зібрав усі емоції тусовщиків із соцмереж.

5 жовтня у київському Палаці Спорту відбувся справжній вибух. Тусовщики з усієї України зібрались на Vislovo - шоу гурту Время и Стекло

Артисти дивували усім, чим тільки могли. По-перше, зі сцени вони заспівали не тільки свіжі треки зі свого однойменного альбому Vislovo, а і всіма улюблені хіти. Загалом концерт тривав 2 години, а потім ще і невеличкий номер "на біс".

Окрім своїх треків та яскравих професійних постановок з балетом, гурт дивував спецефектами. Вогні, феєрверки, іскри з музичних інструментів були майже у кожному номері. Артисти навіть піднімались під стелю Палаці Спорту на спеціальних гаках, таких, які використовують на будівельних кранах, щоправда, тут вони були набагато більші.

Ще на сцену до гурту вийшли учасники програми "Голос. Діти", які були у команді Время и Стекло. Разом з артистами маленькі вокалісти заспівали найперший хіт гурту "Так выпала карта".

"Йод" пробігся Інстаграмом та обрав найяскравіші моменти концерту, якими ділились користувачі. Ууух, гаряче.??

Переглянути цей допис в Instagram

Ждала это событие безумно долго!!! Билеты?️ были ещё в мае, я верила в то, что это будет безумно ярко!!! И не пожалела не секунды. Это правда стало тем, что останется в памяти на долго, это стоило того, что бы ехать в Киев и оторваться по максимуму. Я обожаю Шоу, концерты, уровни и масштабы, обажаю смотреть как создаётся это действие, и то как происходит всё на самом деле, ведь я честно верю в то, что телевизор не передаёт многого, а точнее передаёт лишь визуальную картинку камеры. Не передаёт крутой звук, свет, не передаёт настоящую, живую эмоцию, не передаёт искренность и то, что чуствует человек в зале, в отличие от зрителя перед экраном. А ещё я обожаю долгие поездки в машине. Не, ну вот серьёзно, 14 часов в дороге, ради трёх часового Шоу. И знаете, оно того реально стоит. Полноценный формат всех песен, нереальные декорации. Стильные костюмы, свет, музыка и невероятно крутые артисты. И кстати, это их первый Палац Спорта)? Уверенна, что дальше больше, с их многогранностью, талантом и невероятным стремлением покорять вершины, можно разорвать ещё много стран и стадионов. Масса премьер и впервые life всего нового альбома vislovo. Ну вообщем как всегда круто, стильно и на высоком уровне. #времяистекло#vislovo#надядорофеева#додо#позитив#алексейзавгородний#vislovo#balensiaga#fashionспазмы#foreveryoung#eleganza#навсегданикогда#мойпареньлох

Допис, поширений Антонюк Алиса (@antoniuk_alisa)

Також "завісіти" прийшли і зірки українського шоу-бізнесу.?

Переглянути цей допис в Instagram

Концерт #vislovo))))

Допис, поширений Мишель Андраде \/ (@mishvirmish2)

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту