Це ще не кінець: переможниця "Євробачення-2004" вимагає провести новий нацвідбір

Фото: facebook.com/ruslana.lyzhychko.5
Руслана Лижичко вважає, що відмова від конкурсу – це поступ назад

Пристрасті навколо "Євробачення-2019" не вщухають навіть після офіційною заяви про відмову України від участі у міжнародному пісенному конкурсі.

Руслана Лижичко, яка перемагала на "Євробаченні-2004", закликає відправити до Ізраїлю хоч когось.

"Важко знайти пояснення відмові від участі у заході такого рівня. Для виконавця такі фактори, мабуть, можна відшукати. Для організатора їх просто нема, крім відвертого форс-мажору. Що ми цим хочемо сказати чи довести? Який меседж ми цим несемо світові? Що у нас немає, що винести на світовий рівень? Але це неправда! У нас безліч талановитих артистів, молодих, невідкритих чи знаних лише в Україні імен, які точно гідні представляти країну на Євробаченні. Особисто мені прийняте рішення не подобається. Я категорично проти рішення щодо відмови України від участі у Євробаченні 2019!", - написала співачка у "Фейсбуці".

Та додала:

"Я вважаю, що варто розробити нову, нехай антикризову, процедуру ще одного відбору, дати нові, нехай повторні(але не потворні) можливості для другого шансу.

Знайти ресурси, час, інші можливості для повторного відбору, чи випрацювати альтернативну процедуру, але представити достойно Україну на конкурсі - для мене це питання навіть не конкурсу, а обличчя країни."

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту