Фото: Yan Dobronosov/Facebook

"Це що за БДСМ": Нестор Шуфрич з'явився в Раді з заклеєним ротом, а з ним і журналісти деяких українських каналів (фото)

Вочевидь, таким чином депутати та журналісти протестують проти скасування ліцензії "112 каналу". Протест народу припав до душі, з огляду на жарти в мережі ?.

Минулого тижня Нацрада з питань радіомовлення та телебачення скасувала ліцензію телеканалу "112 Україна". Таким чином, мовлення каналу припиниться у низці регіонів. Однак, на жаль, тільки на Т2. Він буде "мовити" далі в інтернеті, на супутнику чи кабельному телебаченні. 

Через це працівники каналу почали казати про утиски свободи слова в Україні. Нагадаємо, "112 канал", NewsOne та ZIK належить одіозному Віктору Медведчуку, який самостійно літає у Росію та "домовляється" про урегулювання конфлікту на Донбасі (з усім відомим "біло-червоно-синім" фіналом). 

Депутати з "Опозиційної платформи – За життя", до якої належить сам Медведчук, бастують проти скасування ліцензії. Зокрема, на трибуні парламенту повісили плакат із написом "Я проти цензури". 

Але більше інших народ порадував депупат-опоблоківець Нестор Шуфрич. Він з'явився у парламенті із заклеєним чорною стрічкою ротом.

Відповідне фото опублікував у Фейсбуці Ян Доброносов.

Українці широкий жест Шуфрича прийняли з розпростертими обіймами. Точніше, вустами, які почали одразу формулювати дотепні жарти з цього приводу у мережі.

Стас Козлюк пише: "Це шо за БДСМ?"

Serhiy Dmytrenko підтримує: "Коли забув стоп-слово :)"

Юрій Смирнов взагалі вирішив підібрати повноцінний лук одіозному депутату. Правильно, стрічку на вуста повісив, а про батіг з вушками киці забув ?. 

Саме БДСМ-тематику найбільше нагадала людям ця "протестна" витівка Шуфрича. Бо жартів про "давай сильніше"  у мережі - найбільше.

Але є й такі користувачі, які висловлюють побажання Шуфричу на майбутнє. На наш погляд, раціональні та єдиноможливі ?.

Ірина Солошенко: "Йому пасує. Нехай так і лишається".

Олександр Башкиров: "Нарешті дійшло".

Максим Єрьомін: "Передайте, будь ласка, Нестору, хай так і ходить, йому дуже личить".

Ми підтримуємо думку більшості українців і пропонуємо активістам-захисникам проросійських каналів розширити арсенал інструментів для більш ефективного мовчання. 

Ще є таке:

Або таке:

А це ще й модно. 100-відсоткове потрапляння у тренд ?.

Однак, з огляду на те, що протест проти скасування ліцензії висловлюють не тільки депутати, але й журналісти та інші працівники каналів Медведчука, секс-шопи та корейські магазини можуть швидко залишитися без товарів.

Однак з непоганим доходом ?.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту