Це сталося! У київському метро з’являться туалети

Фото: Unsplash by Paul Green
Клозети стануть обов’язковою вимогою при проектуванні нових станцій чи при проведенні реконструкцій старих.

Послуга, на яку так давно чекали всі!

З 1 вересня, при проектуванні нових станцій метрополітену чи при проведенні реконструкцій старих, мають обов’язково будуватись туалети для пасажирів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

За новими правилами проектування станцій метро, туалети мають розміщуватись на вході/виході зі станцій.

"Згідно з новим ДБН (державним будівельним нормам), під час нового будівництва та реконструкції повинні передбачатися санвузли у межах вестибюля станції, тобто на вході/виході до них. Санвузли мають обов’язково бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

У складних умовах, під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах або поряд зі станцією на поверхні землі", - пише Лев Парцхаладзе.

Облаштовані туалетами станції метро вже давно працюють у деяких країнах Європи  – Франції, Великый Британії та Австрії. Для жителів цих країн це нормальна практика. В Україні ж таким "ноу-хау" може похвалитися тільки метро у Харкові.

Фото: Unsplash by Caio Queiroz

Ура, можна не терпіти! ? Шкода тільки, що не одразу вбиральні з’являться на станціях київського метро. Та й не на всіх. Зате тепер з ще більшим нетерпінням чекатимемо реконструкцій. Бо як згадаєш – перон, вагони, а потім ще й ексалатори…

????????

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту