"Це те, від чого не болить голова" - MONATIK про свої літературні вподобання

Сьогоднішній автор нашої зіркової колонки про книжки - MONATIK. Так, Дмитро не лише пише музику, співає і танцює, а й багато читає. Тому не зміг зупинитися на одному творі, а зробив для читачів Йод.media і своїх фанів літературну добірку. Отже, Дімо, давай, пиши - що бентежить тебе? ?

У мене є декілька книг-фаворитів, якими охоче поділюся з читачами Йод.media. Рекомендую те, від чого не болить голова?

Бернар Вербер "Танатонавти", "Імперія ангелів", "Мурашки"

Бернар Вербер.

Наполегливо рекомендую книги дуже шанованого мною сучасного французького письменника Бернара Вербера. Мої улюблені серед них: "Танатонавти", "Імперія ангелів", "Мурахи".

Особисто мені автор не просто цікавий, а на диво неординарний. Багато пише про те, що відбувається з людьми після їхньої смерті. Сам стиль написання, факти й різні послання - дуже інтригують!

Альф Рен "Фанкі-ідеї. Створення інновацій поза зоною комфорту"

Альф Рен.

Цю книгу я прочитав років 7 тому. Тоді я тільки мріяв про створення свого музичного проєкту. Було багато ідей, думок, але якось все було неструктуровано. Тому я читав в ті дні багато різних мотиваційних книг.

"Фанкі-ідеї..." спочатку привернули мою увагу обкладинкою і назвою. Потім першим рядком анотації. Це найпровокаційніша книга про креативність та інновації, яку я коли-небудь тримав у руках. От я її і придбав. Дуже рекомендую.

Там розповідається про те, що майбутнє за тими, хто не боїться бунтувати проти загальноприйнятих норм, за нестандартними підходами до бізнесу та ідеями, що викликають неоднозначні почуття спочатку, а потім приносять вагомі результати.

Остін Клеон "Кради як митець"

Остін Клеон.

Ви хочете творити, але не знаєте, як і з чого почати? Вам потрібно натхнення? Вирушайте по книги Остіна Клеона.

Автор переконаний, що кожна нова ідея - це лише вінегрет зі старих, і головне для творчої людини - експериментувати не соромлячись, перемішувати все, що подобається, дати собі повну свободу.

Гарік Корогодський "Як витратити мільйон, якого немає, й інші історії єврейського хлопчика"

Гарік Корогодський.

Це книга настільки легка, позитивна, з прекрасним почуттям гумору і дуже повчальними історіями. Однозначно рекомендую до прочитання і першу, і другу частини.

Особливо хочу відзначити дизайн і найманого. Назва книги просте - як і все геніальне. Також вражає гумова закладка з важким соском. Усе дуже витримано за стилем.

Рей Бредбері "Цвинтар для божевільних"

Рей Бредбері.

У період карантину слухав аудіокнигу фантаста-класика Рея Бредбері. Це друга частина детективної трилогії про кохання, самотність і смерть на тлі каліфорнійських пейзажів і світу старих голлівудських фільмів.

При уявній простоті сюжету не можу сказати, що це легкий роман. У ньому згадуються американські кінохіти, режисери, актори, у деяких героїв є реальні прототипи.

Щоб зрозуміти, про що в конкретний момент йдеться, треба непогано знати історію американського кінематографа. І тоді вона ідеально зайде?

Дмитро Монатік
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту