"Це те, від чого не болить голова" - MONATIK про свої літературні вподобання

Сьогоднішній автор нашої зіркової колонки про книжки - MONATIK. Так, Дмитро не лише пише музику, співає і танцює, а й багато читає. Тому не зміг зупинитися на одному творі, а зробив для читачів Йод.media і своїх фанів літературну добірку. Отже, Дімо, давай, пиши - що бентежить тебе? 😉

У мене є декілька книг-фаворитів, якими охоче поділюся з читачами Йод.media. Рекомендую те, від чого не болить голова😉

Бернар Вербер "Танатонавти", "Імперія ангелів", "Мурашки"

Бернар Вербер.

Наполегливо рекомендую книги дуже шанованого мною сучасного французького письменника Бернара Вербера. Мої улюблені серед них: "Танатонавти", "Імперія ангелів", "Мурахи".

Особисто мені автор не просто цікавий, а на диво неординарний. Багато пише про те, що відбувається з людьми після їхньої смерті. Сам стиль написання, факти й різні послання - дуже інтригують!

Альф Рен "Фанкі-ідеї. Створення інновацій поза зоною комфорту"

Альф Рен.

Цю книгу я прочитав років 7 тому. Тоді я тільки мріяв про створення свого музичного проєкту. Було багато ідей, думок, але якось все було неструктуровано. Тому я читав в ті дні багато різних мотиваційних книг.

"Фанкі-ідеї..." спочатку привернули мою увагу обкладинкою і назвою. Потім першим рядком анотації. Це найпровокаційніша книга про креативність та інновації, яку я коли-небудь тримав у руках. От я її і придбав. Дуже рекомендую.

Там розповідається про те, що майбутнє за тими, хто не боїться бунтувати проти загальноприйнятих норм, за нестандартними підходами до бізнесу та ідеями, що викликають неоднозначні почуття спочатку, а потім приносять вагомі результати.

Остін Клеон "Кради як митець"

Остін Клеон.

Ви хочете творити, але не знаєте, як і з чого почати? Вам потрібно натхнення? Вирушайте по книги Остіна Клеона.

Автор переконаний, що кожна нова ідея - це лише вінегрет зі старих, і головне для творчої людини - експериментувати не соромлячись, перемішувати все, що подобається, дати собі повну свободу.

Гарік Корогодський "Як витратити мільйон, якого немає, й інші історії єврейського хлопчика"

Гарік Корогодський.

Це книга настільки легка, позитивна, з прекрасним почуттям гумору і дуже повчальними історіями. Однозначно рекомендую до прочитання і першу, і другу частини.

Особливо хочу відзначити дизайн і найманого. Назва книги просте - як і все геніальне. Також вражає гумова закладка з важким соском. Усе дуже витримано за стилем.

Рей Бредбері "Цвинтар для божевільних"

Рей Бредбері.

У період карантину слухав аудіокнигу фантаста-класика Рея Бредбері. Це друга частина детективної трилогії про кохання, самотність і смерть на тлі каліфорнійських пейзажів і світу старих голлівудських фільмів.

При уявній простоті сюжету не можу сказати, що це легкий роман. У ньому згадуються американські кінохіти, режисери, актори, у деяких героїв є реальні прототипи.

Щоб зрозуміти, про що в конкретний момент йдеться, треба непогано знати історію американського кінематографа. І тоді вона ідеально зайде😊

Дмитро Монатік
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту