Центр Венеції знову пішов під воду

Фото: Alois Wonaschütz, Pixabay
Висока вода в червні - дуже рідкісне явище в цьому регіоні.

Кліматичні зміни знову спровокували підтоплення Венеції. Приплив, що обрушився на місто увечері 4 червня, досяг рівня 116 сантиметрів, повідомляє italia-ru.com.

Висока вода в червні - надзвичайно рідкісне явище. За останні двадцять років місто йшло під воду на початку літа лише три рази.

Що стосується вчорашнього припливу, співробітники Центру припливів і зовсім прогнозували пік у 120 сантиметрів.

Повідомляється, що аномально високому припливу посприяв низький атмосферний тиск.

Нагадаємо, потоп у Венеції стався в листопаді минулого року. Тоді рівень припливу досяг страхітливих 187 сантиметрів. Практично весь історичний центр міста пішов під воду, в тому числі головна площа - Святого Марка.

Крім того, Венеція понесла серйозні руйнування і збитки: були зірвані з причалів гондоли і човни, знищені три вапоретто - маршрутні теплоходи, єдиний тут громадський транспорт, зруйновані пірси, близько 60 катерів виявилися серйозно пошкодженими.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту