Час - гроші: в IKEA в Дубаї дозволили розраховуватись часом, витраченим на дорогу

Фото: Unsplash by Luke Chesser
Особливу валюту контролюють за допомогою Google Maps Timeline.

Вираз "Час - гроші" тепер є у реальному житті. У новій компанії IKEA Dubai разом з рекламним агентством Memac Ogilvy і справді перетворили час на валюту. Ним можна розраховуватись у магазині за вибрані товари. Не простим часом, а часом, який ви витратили на дорогу до маркету, пише MMR.

Таким чином меблевий гігант, всесвітня мережа IKEA, віддячив покупцям за те, що вони проводять багато часу в магазині та, коли добираються до нього. Також компанія змінила ціни в новому магазині в Джебель-Алі. А при цьому враховували ще й середні зарплати в Дубаї. І справді - все для людей.

"Часову валюту" будуть розрахувати з допомогою Google Maps Timeline, яка відслідковує й позначає попередні маршрути, показуючи, скільки часу було витрачено на попередні походи в IKEA. Опісля накопичений час перетворюватимуть на гроші, якими можна було розплатитися за товари. 

Фото: IKEA
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту