Час збирати пластик: у Тихому океані пропонують побудувати висотку – завод

Станція із сортування сміття може з'явиться посеред Великої тихоокеанської сміттєвої плями.

Американський дизайнер Хунлінь Лі розробив проєкт станції з переробки сміття. Про це пише  ArchDaily.  Станцію пропонують встановити прямо в безодні океану. А точніше посеред Великої сміттєвої плями. Так називають вир сміття в Тихому океані. Сміттєва пляма займає площу більшу ніж територія України. В цілому 8% від поверхні Тихого океану. Шар сміття сягає 30 метрів. Переважно це пластик, гума тощо.

Фото: ArchDaily

Архітектор пропонує перемогти все це зло за допомогою своєї станції. Вона складається (поки лише на папері) з комплексів з очищення води, сортування сміття та електростанції.

Фото: ArchDaily

Принцип роботи: станція "всмоктує" брудну воду зі сміттям, фільтрує воду та відсіває сміття. Далі триває сортування в автоматичному режимі. "Подача" води та сміття на станцію відбувається за рахунок енергії припливу. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту