"Частина даних з чорних скриньок літака МАУ - була втрачена" - іранські слідчі

Фото: Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця
Спеціалісти з Ірану, що займаються розслідуванням авіакатастрофи, надали попередній звіт.

Іранські слідчі опублікували попередній звіт про авіакатастрофу українського літака МАУ, що впав поблизу Тегерана 8 січня.

Спеціалісти повідомляють, що частина інформації з так званих чорних скриньок - втрачена. Відомо, що в літаку їх було 2. Вони містять усі технічні дані літака та записи переговорів з його кабіни. Але під час катастрофи вони дещо пошкоджені і деякі частини пам`яті втрачені, пише видання Європейська правда, посилаючись на звіт іранських слідчих.

Також у даному звіті написали, що члени екіпажу не зверталися по допомогу через зв’язок з диспетчером. 

За словами Алі Абедзаде, керівника іранського Національного управління авіації, екіпаж намагався повернути літак в аеропорт, коли той почав падати.

"Траєкторія руху літака вказує на те, що літак спочатку прямував на захід, а після проблеми повертав праворуч і на момент катастрофи повертався назад до аеропорту", - каже Абадзе.

Ще слідчі підтвердили, що літак перед тим як впасти - загорівся. За їх словами, аварія спричинила сильний вибух, коли літак впав на землю. Ймовірно, що це сталось тому, що він був повністю заправлений паливом для польоту до Києва.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту