Чехія першою з європейських країн відкрила кордони

Фото: Photo by Jan Baborák on Unsplash
Громадяни країни можуть вільно в'їжджати та виїжджати, з іноземців поки пускають лише студентів та бізнесменів.

З 24 квітня в Чехії зняли обмеження на пересування і частково послабили заборону на в'їзд. Це перша європейська країна, яка відкрила кордони, повідомляє 34travel.me.

Тепер громадяни країни можуть вільно переміщатися всередині неї і виїжджати за кордон. За словами міністра охорони здоров'я, після повернення до Чехії потрібно буде надати негативний тест на коронавірус або пройти двотижневий карантин. Ці правила стосуються також іноземців. Правда, з останніх поки допускатимуть лише студентів і тих, хто в'їжджає по діловій візі.

У Чехії почали знімати карантинні обмеження ще з середини квітня. У країні вже працюють фермерські ринки, ремісничі майстерні, салони з продажу автомобілів, дозволяють знову проводити весілля і збиратися в групи до 10 осіб.

Уряд Чехії навіть опублікував план щодо виходу з карантину. Він включає п'ять етапів. Останні обмеження планують зняти в червні 2020-го.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту