Чехія поновлює автобусні та залізничні рейси за кордон

Photo by JK on Unsplash
Пасажирські перевезення можуть відновити вже 11 травня.

Влада Чехії схвалила пом'якшення обмежень, які забороняли міжнародні перевезення. Автобусні та залізничні рейси за кордон можуть відновити вже з 11 травня, повідомляє 34travel.me.

Міністр транспорту країни поки не уточнив, на яких умовах  працюватиме транспорт. Але деякі перевізники вже заявили, що готові швидко відновити свої міжнародні маршрути, якщо уряд зніме заборону.

Нагадаємо, Чехія стала першою європейською країною, яка відкрила кордони після карантину. Тепер громадяни країни можуть вільно виїжджати за кордон, а іноземні студенти - приїжджати в неї.

З 11 травня в Чехії почнуть впускати тих, у кого є дозвіл на роботу в країні (в тому числі, сезонних робітників). Останні карантинні обмеження планують зняти в червні 2020-го.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту