Чехія відкриває кордони і дозволяє ходити без масок - карантин вирішили послабити

Фото: pixabay.com

Уряд Чехії почав пом'якшувати умови карантину. Так, з 7 квітня жителі країни можуть виходити на вулиці, щоб зайнятися спортом. Для цього не обов'язково буде носити маски, але як і раніше доведеться зберігати дистанцію 2 метри з іншими людьми, пише 34travel.me.

З 9 квітня почнуть відкривати деякі магазини і точки: товари для хобі, ремонти велосипедів та інші. Але їхні власники повинні будуть дотримуватися правил гігієни. З 12 квітня, можливо, почнуть працювати й інші магазини.

З 14 квітня дозволять знову перетинати кордон. Правда, лише тим, у кого є поважна причина (наприклад, робота в іншій країні). Повністю зняти карантин і відкрити кордони Чехія зможе тільки на основі рішення парламенту.

У Чехії зафіксовано близько 5 тисяч випадків зараження коронавірусом (91 - летальний)

Раніше про поступове скасування карантину вже оголосили Австрія, Данія і Норвегія.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту