"Чекаємо третього", - ALYOSHA і Тарас Тополя стануть багатодітними батьками

Фото: VIVA
У подружжя артистів скоро народиться третя дитина.

Протягом останніх місяців в українському шоу-бізнесі ходили чутки, що співачка ALYOSHA вагітна втретє. Але офіційно цю інформацію ні вона, ні чоловік музикант Тарас Тополя не коментували. І нарешті: зіркова пара зізналась, що справді чекають на третю дитину та будуть вже незабаром багатодітними батьками (подружжя вже виховує двох синів).

"Чекаємо третього", - повідомили артисти в інтерв`ю журналу Viva.

Фото: Viva

"У мене було бажання народити третю дитину, а коли це має статися - не моє і не Тараса рішення, а Творця. Ми не спеціально. Я просто відчувала, що це станеться і була готова до цього. Ми обидва дуже раді, що нас вибрала ще одна душа, яку ми оточимо любов'ю...", прокоментувала ALYOSHA.

Тарас Тополя розповів, що реакція синів на "наймолодшого" була дуже радісною та емоційною: "Роман дуже чуттєвий молодий чоловік. Упевнений, він буде давати дитині багато ласки і любові. А Марк, в свою чергу, буде оберігати від кривдників в майбутньому, адже у нього такий характер, що може постояти і за себе, і за весь під'їзд".

Фото: Viva
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту