Фото: соцмережі

Челябінський депутат встановив по місту агітаційні паркани - але вони складаються тільки з однієї секції (фото)

Місцеві мізкують, з якою метою їх встановили (крім політичної ?).

Кілька днів у російському просторі соцмереж люди розбираються з дилемою, складнішою за "якого ж кольору та сукня". Жителі Челябінська стали виявляти у різних частинах міста дивні конструкції у вигляді паркану. Але вся сіль у тому, що він складається лише з однієї частини, і місця, в яких їх встановили, теж не дуже піддаються логічному поясненню.

Так, один "паркан" городяни знайшли посеред пустиря. Інший - на газоні біля клумби, де була відсутня огорожа. Можна б було припустити, що його встановили якраз з цією метою - замінити огорожу, але .. ні. Максимум, що може захистити цей паркан - це в'їзд у дворик або велосипеди Nextbike від крадіжки (і то не факт).

Єдиною відмінністю парканів-прибульців є їх свідоцтво про приналежність. На огорожах повісили таблички, на яких повідомляється, що паркан встановили на гроші місцевого депутата, передає Доступ.

Але чому паркан складається лише з однієї секції, і навіщо він з'являється у вкрай дивних місцях - відповіді немає. Зате є народна творчість. Так би мовити, якщо причина спорудження незрозуміла - придумай її сам ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту