Чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний: Ця книга допомогла зняти напруження і показати високий результат

У нашу рубрику про літературні вподобання знаменитостей вриваються спортсмени. Найпершим став біатлоніст, чемпіон світу, капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний. Він розповів про книгу, яка зіграла вирішальну роль на старті його кар`єри. Дмитре, тобі слово. ?

Моя улюблена книга - "Хрещений батько" Маріо П’юзо. Прочитав я її у грудні 2013 року під час етапу Кубку світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Той період був переломним в моєму спортивному житті, моїй кар'єрі спортсмена. Я тільки починав виступи на дорослій арені й мені не вдавалося показати високий результат на Кубку світу. Було це насамперед через хвилювання.

Саме завдяки читанню я зміг розслабитися емоційно та не хвилюватися під час змагань. Тоді я дуже захопився цією книгою, жив нею! І ці відчуття та переживання неймовірних емоцій разом з героями роману допомогли мені вперше в кар'єрі на Кубку світу потрапити до топ-6 та набрати залікові очки.

Ця книга також підштовхнула мене змінити погляди на світ та допомогла зрозуміти - що в житті важливо. Передусім - це піклування про сім'ю та рідних. Підтримка одне одного. Допомога людям, які цього потребують. І тобі усе повернеться в 10 разів більше.

Я спокійніше почав зустрічати проблеми та перешкоди на життєвому шляху, ніж до прочитання цієї книги. А ще переконався, що завжди треба йти до своєї мети, попри все.

Я не раз радив багатьом своїм знайомим цю книгу. Після чого чув лише позитивні відгуки. 

Рекомендую всім до читання, адже у ній багато хороших епізодів, які можуть допомогти зрозуміти деталі нашого складного життя. Моя улюблена сцена - оця:

- Хрещений, як дізнатися, хто зрадник?

- Той, хто перший запропонує домовлятися з ворогом.

Вона як ніколи актуальна саме зараз.
Матерiали по темi
Євген Клопотенко: Абеткою української кухні я вважаю "Енеїду"
Дмитро Підручний
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту