Через аварію на винзаводі в італійському містечку з кранів тече шампанське

Фото: unsplash.com

Паніка виникла серед місцевих жителів в італійському 10-тисячному містечку Кастельветро-ді-Модена. Відкривши крани з проточною водою люди побачили замість неї пінну рідину червоного кольору. Проте, через пару секунд занепокоєння змінилося подивом (хтось же таки ризикнув спробувати на смак😁): з кранів текло Ламбруско, повідомляє italia-ru.com.

Це сорт ігристого червоного вина з яскравим фруктовим букетом, виробленого в італійській області Емілія-Романья (і частково в Ломбардії).

Через аварію місцевого винзаводу на одному з бункерів, всередині яких міститься вино, Ламбруско потрапило в труби міського акведука Сеттекані і потекло прямо в будинки жителів Кастельветро-ді-Модена.

Фото: modenatoday.it

Міська влада поквапилась опублікувати прес-реліз у своїх соціальних акаунтах:

"Щодо повідомлень, отриманих про систему водопостачання Сеттекані, ми інформуємо, що стався раптовий вихід з ладу виробничого обладнання виноробного заводу, розташованого в цьому районі. Проблема вже усунена. Ми запевняємо, що з кранів текло вино, рідина, яка не завдає шкоди організму і не несе в собі ризики для здоров'я ".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту