Через буревій "Сіара" скасовують авіарейси над Європою

Photo by Nicolas Jehly on Unsplash
У країнах, які зачепив ураган, також закривають парки і пам'ятки.

Через ураган "Сіара" почали масово скасовувати рейси в Великобританії, потім - в Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Швеції, Норвегії та країнах Балтії, пише 34travel.me.

Про скасування рейсів оголосили багато авіакомпаній, включаючи British Airways, Lufthansa, Eurowings. У регіонах Великобританії призупинили поромне і залізничне сполучення. Про зупинення поїздок також заявила німецька компанія Deutsche Bahn.

Інформація про скасування рейсів з'явилася в аеропортах Цюриха і Женеви, аеропорту Риги. Через погану погоду вони не можуть приймати літаки авіакомпаній. Частина з них перенаправляється в інші аеропорти, частина затримується. Туристам рекомендують стежити за розкладом.

Зараз скасовано понад 350 рейсів. Компанії намагаються відновити сполучення. Тим не менш, пасажири, які придбали квитки на 10 та 11 лютого, можуть повернути гроші або безкоштовно змінити дату поїздки.

У країнах, яких торкнувся ураган, також закривають парки і пам'ятки (наприклад, Гайд-парк і Ріджентс-парк у Лондоні, Ейфелеву вежу в Парижі).

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту