Фото: Unsplash

Через карантин день, коли людство використало річний запас ресурсів Землі, настав пізніше

Але глобально планеті це не допомогло.

Щорічно Global Footprint Network фіксують дату, коли людство вичерпало більше ресурсів, ніж планета може дати. З кожним роком цей день наставав все раніше: у 2003 — 22 вересня, у 2017 — 2 серпня, а у 2019 — 29 липня.

Однак у 2020 році сталося навпаки. День, коли ми забрали за рік більше, ніж може продукувати Земля, змістився на місяць - на 22 серпня. Цьому сприяла пандемія та карантин по всьому світу.

День Х вчені визначають за викидами вуглецю, попитом на продукцію, екологічний слід та лісозаготівлі. У 2020 році ці показники зменшилися у середньому на 10% у порівнянні з минулим роком.

Проте, нагадаємо, вчені вже заявляли про те, що промислова пауза на Землі під час карантину суттєво не поліпшила екологічний стан планети.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту