Через коронавірус перенесли прем'єру фільму "Французька депеша". У ньому грають Білл Мюррей і Тільда Суїнтон

Але вже відомо, коли відбудеться реліз.

24 липня, на Каннському кінофестивалі мали презентувати ювілейний фільм Веса Андерсона - "Французька депеша". Але через перенесення фестивалю довелося скасувати й прем'єру стрічки.

Це історія про журналістську редакцію, яка публікує три знаменні історії, що стають центром сюжету фільму. Журналісти працюють у вигаданому французькому містечку XX століття.

Роль головного редактора виконує Білл Мюррей. Серед журналістів можна помітити цілий ряд знаменитих акторів - Тильду Суїнтон, Оуена Вілсона, Френсіс Макдорманд, Елізабет Мосс. Також у фільмі взяли участь Бенісіо Дель Торо, Леа Сейду, Тімоті Шаламе, Джеффрі Райт та ін.

Про нову дату презентації 10-го фільму Андерсона поки нічого невідомо. Але, як повідомляє IndieWire, його прем'єра відбудеться восени, в період виходу "оскарівських" фільмів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту