Через коронавірус страждає туризм. Збиток оцінюють у 22 мільярди доларів

Фото: Unsplash by Taylor Simpson
Кажуть, що найбільше не вистачає китайських туристів.

Коронавірус атакує зі всіх боків. Неабияк він торкається економіки, в основному, - туризму. Глорія Гевара, глава Всесвітньої ради подорожей та туризму (WTTC) дала інтерв'ю виданню El Mundo. Вона розповіла, що збитки у туристичній справі від вірусу можуть досягти 22 мільярдів доларів.

"Ще занадто рано для того, щоб стверджувати напевно, але за попередніми підрахунками WTTC і Oxford Economics, криза, викликана коронавірусів, обійдеться індустрії туризму щонайменше в 22 мільярди доларів", - заявила вона.

Щоб дійти до такого висновку спеціалісти проаналізували дані попередніх кризових епідемій - атипової пневмонії та свинячого грипу. 

Окремо наголосили на тому, що по туристичним фірмам б'є занадто маленька кількість китайських туристів. За словами Глорії Гевари, саме ці люди особливо щедрі і ніколи не скупляться на подорожі. До того ж їх завжди було дуже багато.

Жінка уточнила, що такої шкоди туризму завдає не так сам смертельний вірус, як масова паніка, яку зараз піднімають по всьому світу. Вона порадила туристам прислухатися до рекомендацій ВООЗ і заспокоїтись.

Додамо, що коронавірус і справді є небезпечним тим, що дуже швидко поширюється, але смертність від нього у світі складає від 0,4% до 4%. Наприклад, від грипу у світі помирає приблизно 500 тисяч людей на рік. 

Матерiали по темi
Як захиститися від коронавірусу: анімовані поради від МОЗ
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту