Через негоду Італія ризикує залишитися без морепродуктів

Photo by Adrien Sala on Unsplash
Потужні бурі призвели до загибелі молюсків на Адріатиці.

Італія продовжує страждати від негоди. Багато регіонів, з півночі на південь, слідом за Венецією, опинилися під водою через проливні дощі і ураганні вітри. Влада підраховує численні збитки і незручності, пов'язані з закритими дорогами, зсувами і повенями. Ще один неприємний наслідок - загибель молюсків на Адріатиці, повідомляє italia-ru.com.

Дощ, вітер і морські бурі стали причиною загибелі тисяч мушель-венерок (вонголе). Тисячі загиблих молюсків засіяли берега навколо Кьоджі. Сильні шторми прибили раковини молюсків, які перебували приблизно в 600 метрах від узбережжя, до берега, залишивши їх без води.

"Це катастрофа, адже саме на Північній Адріатиці, між областями Венето, Фріулі і Емілія-Романья, зосереджено 50% національного виробництва цього виду молюсків", - пояснює президент Конфедерації кооперативів Федагріпеска Паоло Тіоццо.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту