Через пожежі в Австралії постраждали майже 3 мільярди тварин, - дослідження

Фото: Unsplash by Carles Rabada
Деякі загинули, а деякі вимушено мігрували через вогонь у лісах.

З вересня 2019-го року і аж до початку 2020-го в лісах Австралії відбувались руйнівні пожежі. По всій країні було спалено більше 11 мільйонів гектарів землі.

Зараз вчені оприлюднили звіт - результат дослідження на замовлення Всесвітнього фонду дикої природи. Вони підрахували, скільки тварин постраждали від лиха в Австралії. Виявилось, що це майже три мільярди тварин, які загинули або вимушено мігрували, пише BBC.

За словами професора Кріса Дикмана, який керував проєктом десяти вчених з австралійських університетів, оцінка кількості тварин, що загинули, залишається неточною. Але приблизно цифри постраждалих такі: 143 млн ссавців, 2,46 млрд рептилій, 180 млн птахів, 51 млн жаб. Деякі групи тварин, зокрема риби і черепахи, не були включені в оцінки.

У лютому уряд Австралії повідомив про 113 видів тварин, які потребували "термінової допомоги" після лісових пожеж. Серед тих, хто потребував допомоги найбільше - коали і валабі. 

Наразі Австралія проводить комісію розслідування причин пожеж. Точні результати експертизи мають оприлюднити у жовтні. Однак, вчені наполягають, що безпрецедентна частота і серйозність пожеж були результатом зміни клімату.

Матерiали по темi
Австралія виділить 50 млн доларів на відновлення природи
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту