Червоне вино допомагає боротися з депресією

Ми знали. Ми відчували.

Як часто буває, що ти приходиш додому у засмученому стані, потім лягаєш на диван з келишком вина - і ніби як тягар з плечей спадає. Особливо цей образ популярний у кіно й серіалах, де у кожного працівника важкі будні закінчуються стаканчиком червоного або білого.

І не дарма. Вчені зі Школи фармацевтики й фармацевтичних наук у Буффало і Медичного університету у Китаї відкрили, що один з компонентів червоного вина здатний допомогти подолати депресію, зазначає Medical Xpress.

Ресвератрол, який добувають з виноградної шкірки й кісточок, пригнічує гормон стресу. У ході дослідження на мишах експерти виявили, що цей фермент впливає на гормон кортикостерон, який регулює реакцію тіла на стрес. Ресвератрол зменшував рівень гормону, через що піддослідні відчували себе не так засмучено.

Вчені впевнені, що їх відкриття зможе стати альтернативою антидепресантам і допоможе людям ефективніше боротися з тривожними розладами. Але не забувають нагадати: алкоголь все одно шкідливий для організму, навіть у невеликих кількостях. 

Матерiали по темi
Ха-ха-тур: 7 веселих нюансів для тих, хто їде в Португалію
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту