Червоний Мадрид і блондинка за рогом. Що залишилося за кадром фіналу Ліги чемпіонів

Поєдинок за головний футбольний євротрофей відбувся в ніч з 1 на 2 червня. Переміг «Ліверпуль», і на поле було навіть не так цікаво, як навколо нього.

Щось символічне було в тому, що два англійські клуби зіграли в столиці Іспанії. Це виглядало, як своєрідна передача влади. Справа в тому, що в останні 5 років в європейському футболі домінували якраз іспанські клуби, які виграли 9 з 10-ти фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Але в 2019-му Британія повернула собі «корону». У Лізі Європи двома фіналістами стали «Челсі» і «Арсенал», а в елітному турнірі до фіналу вийшла ще пара англійців, «Ліверпуль» і «Тоттенхем».

І перед фіналом англійські фанати розфарбували Мадрид в червоне і біле. Як вино. Причому, «пішли назустріч побажанням» місцевих жителів: вони більше люблять червоне - його і було більше, зусиллями 50 000 фанатів «Ліверпуля».

Матч почався ураганно: вже на 1-й хвилині Муса Сіссоко привіз пенальті у ворота «Тоттенхема», зігравши рукою в свій штрафному майданчику. Навряд чи навмисне, але це нікого не цікавило. Пенальті - і точний удар з «точки» Мохаммеда Салаха. І 1:0 вже на 2-й хвилині.

Але «півням» не звикати відіграватися. Вони швидко вирівняли гру, хоч яскравих і небезпечних моментів у першому таймі особливо і не було. Відверто кажучи, матч був просто нудним. А найцікавішою подією в матчі став забіг на поле блондинки, яка вимагала «нецензурного Віталія». Ну, так написано було на її, образно кажучи, «одязі».

УЄФА зазвичай, м'яко кажучи, не вітає показ забігів стрікерів (так називаються ці люди), щоб не створювати їм рекламу. Але в цей раз було на що подивитися!

Насправді там така історія. У 2014 році під час фіналу Кубка світу Німеччина - Аргентина на поле вибіг пранкер-росіянин, який нині мешкає в США, Віталій Здоровецький. І спробував поцілувати німецького гравця Бенедикта Хеведеса. Його порив не оцінили, і заборонили хулігану відвідувати футбольні матчі. Бан триває досі. В результаті Здоровецький послав на нинішній фінал свою американську подругу Кінсі Воланскі, яка вимагала «свободи для Віталія».

Зате яскравих моментів у грі було в достатку в 2-му таймі, коли час стало невблаганно витікати, і суперники почали грати практично без півзахисту - атака на атаку! «Тоттенхем» свої не реалізував, а ось «Червоні» зусиллями бельгійця Дівока Орігі досягли успіху на 88-й хвилині - 2:0.

Ось так, забивши на перших і останніх хвилинах, «Ліверпуль» став переможцем, виправивши образливий програш минулорічного фіналу проти «Реала» в Києві.

Мерсісайд в 6-й раз виграли Кубок чемпіонів.