Чи покажуть в Україні новий "Беверлі-Гіллз": коментар 1+1 медіа

Фото надано CBS Studios International / © Shane Harvey/FOX
У сіквелі актори грають не своїх колишніх персонажів, а самих себе.

Американські телекомпанії CBS і Fox перезапустили культовий серіал 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". Це не продовження популярного сюжету, у якому золота каліфорнійська молодь дорослішала, закохувалася, вчилася та йшла у самостійне життя. Це – абсолютно новий сюжет, у якому актори грають самих же себе. Такі собі гіперболізовані версії реальних людей, яким для яскравості образів "підмішали" чутки та плітки, які постійно про них ходять.

Тож Джейсон Прістлі (який в оригінальному сценарії був Брендоном), Шеннен Догерті (Бренда), Гебріель Картеріс (Андреа), Йен Зірінг (Стів), Дженні Гарт (Келлі), Торі Спеллінг (Донна) та Брайан Остін Грін (Девід) збираються разом, щоби розповісти про своє нинішнє життя.

Чи дізнаються ці подробиці українські глядачі? Ми звернулися до прес-служби 1+1 медіа, адже саме канали цієї групи ( "1+1" і ТЕТ) першими свого часу транслювали "Беверлі-Гіллз" в Україні (починаючи з 1998-го року). І отримали таку відповідь:

- Найближчим часом не плануємо показувати на "1+1" саме "Беверлі-Гіллз", хоча за закордонними новинками стежимо, адже всі пам'ятають наші успішні кейси щодо "Шерлока" і "Чорнобилю".

А ось на каналі ТЕТ недавно повідомили про свій перезапуск, і вони все ще знаходяться у пошуку контенту. Можливо, серед нових проектів буде і продовження культового серіалу.

До речі, інтерв'ю акторок Торі Спеллінг та Дженні Гарт про новий "БГ90210" вже є на "Йоді". А наступного тижня читайте думку про сіквел Йена Зірінга

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту