Фото: pixabay.com

Чи помреш ти від коронавірусу? Сайт відповість

Питання, на яке багато хто точно захочуть дізнатися відповідь 🤣.

З'явилася платформа Corona Don`t Panic, яка розраховує шанс людини не пережити атаку коронавірусу.

Працює вона так: на сайті потрібно ввести стать, країну й інформацію про захворювання, якими ви страждаєте. Вибір - серцево-судинні захворювання, гострі респіраторні захворювання та ін. У переліку всього шість позицій, але саме ці захворювання, згідно з даними ВООЗ, збільшують шанс не пережити коронавірус.

Як зазначає Ніж, алгоритм видає результат у порівнянні з іншими можливими варіантами померти - наприклад, від утоплення 😂.

Насправді, сайт - зовсім не іграшка. Алгоритм вираховує результат на основі показників ВООЗ, зібраних з 55 924 лабораторно підтверджених випадків захворювання вірусом. Але самі розробники закликають не приймати його навсправжки.

"Ніхто не знає ваш шанс померти від конкретної загрози, але, будь ласка, припиніть купувати туалетний папір!", - пишуть автори.

І вказують, що справжня мета сайту - зупинити ковідіотов. Так, тепер ми всі знаємо, що це за нове слівце 😁.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту