Чи вмієте ви послати так, щоб було приємно сходити (новий брутальний тест, 18+)

"Йод" продовжує популяризувати українську лайку – тепер ми навчимо вас, як замінити паплюжні слова влучними та колоритними виразами.

Буває банальне матючиння. А буває лайка як мистецтво. І, як показав наш перший лайливий тест, на елегантну українську нецензурщину справді є попит. Перевірте, чи вмієте ви послати опонента вишукано настільки, щоб навіть було необразливо ?

P.S.

Увага, не проґавте крутий конкурс від "Йоду" ? Діліться результатами тесту (незалежно від того, наскільки правильно ви відповіли) на нашій сторінці у "Фейбуці" та вигравайте подарунок – книжку "Українська мова без табу" авторства професорки Лесі Ставицької. Це словник нецензурної лексики та її відповідників – з поясненнями та прикладами вживання. Справжній скарб для тих, кому треба посилати ? У наступний вівторок, 1 жовтня, ми рендомно оберемо власника книжки.

Юлія Мамойленко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Бешеный Енот
" як до сраки дверці".
2 жовт 2019 р., 07:05
Аня Кузьменко
Крутий тест ??
28 вер 2019 р., 06:05
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту