Чоловік випадково купив на аукціоні тисячу курей

Photo by Engin Akyurt from Pexels
За весь цей "пташиний двір" він заплатив всього 1,5 долара.

Стів Морроу, житель новозеландського Гамільтона, помилково став господарем тисячі курей. Вся справа в тому, що він неправильно зрозумів оголошення на аукціоні, пише knife.media.

В оману чоловіка ввела реклама в інтернет-магазині: вона повідомила, що в зв'язку з терміновим закриттям ферма з містечка Мессі продає тисячу курей. Оскільки початкова ціна становила півтора долара, Морроу подумав, що стільки коштує лише одна, максимум кілька курочок. Він зробив ставку - і виявився переможцем.

На ранок йому зателефонував господар ферми. Виявилося, в тексті оголошення кілька разів уточнювалося, що покупцеві дістанеться вся тисяча птахів, але переможець торгів не спромігся прочитати його уважніше.

Далі стало ясно, що самому Морроу таку кількість курей дівати нікуди - він дрібний фермер. Але все ж він пішов на угоду, бо не хотів, щоб птахів убили. Морроу звернувся до притулку для тварин, і разом вони почали шукати господарів для курей через соцмережі.

Охочих забрати їх виявилося чимало - 700 птахів вже готові до переїзду. Ще два десятка Морроу взяв-таки собі. Для інших господарів ще підшукують. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту