Чоловік з Коста-Ріки заробляє на життя поцілунками з крокодилами (фото)

Фото: Pexels
Таким чином любитель гострих відчуттів заманює туристів.

Заради заробітку та слави – можливо все. Навіть поцілувати крокодила. Це довів коста-ріканець Хуан Сердас. Чоловік зробив незвичну фотографію, яка покликана приваблювати ще більше туристів, пише Mirror. На знімку чоловік цілує 5-метрового крокодила.

Хуан сказав, що цілувати та годувати крокодилів – одне з його захоплень.

"Вони не такі агресивні, як ви думаєте", - каже чоловік.

Річку Тарколес у Коста-Ріці обожнюють туристи. Відомо, що у ній найбільша популяція крокодилів, тому проплисти на човні нею та полоскотати собі нерви щодня є купа бажаючих.

Також туристи рвуться відвідати міст через річку Тарколес, під яким буквально товпляться крокодили, які звикли, що люди зверху кидають їм якусь їжу – курей, наприклад. Але стояти на мосту теж смертельно небезпечно – він низький, має слабеньку огорожу.

Однак, як бачимо, сеньйор Сердас таки безстрашний – він пішов ще далі, влаштовуючи показові любощі з алігаторами. Звісно, не безкоштовно. Туристи за таке шоу мусять заплатити.

Головне, щоб крокодильчики були в той момент не голодні. Бо такий екзотичний поцілунок в секунду може стати останнім ?.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту