Чоловік запроторив дружину у в'язницю за те, що вона змушувала його прибирати будинок

Фото: metro.co.uk
Звинувачення з британки зрештою зняли, однак жінка подала на розлучення.

Мешканка міста Каттерік у Йоркширі (Велика Британія) Валері Сандерс провела 17 годин за гратами після того, як у поліцію на неї заявив її чоловік. Майкл протестував проти того, що дружина змушує його поратися по господарству – прибирати двір, пилососити будинок.

Чоловік при цьому сказав:

"Я не впевнений, повинна вона потрапити під суд чи ні,  але факт у тому, що вона постійно мене контролювала. Вона постійно тиснула на мене, хотіла, щоб я прибирав кожного дня".

Справа в тому, що з 2015 року у Великій Британії діє закон, який забороняє насильницькі дії чи дії контролю в особистих чи сімейних стосунках, якщо вони викликають у когось страх насильства, серйозну тривогу або страждання, зчинені істотним впливом негативу на повсякденну діяльність.

Фото: metro.co.uk

Врешті решт до суду справа не дійшла, однак суддя виписав місіс Сандерс дворічне обмежувальне розпорядження.

Поки жінка посиділа за гратами, мала час подумати, тож, коли вийшла – подала на розлучення. Заявила, що "час у камері зламав мою любов".

"Звичайно, це не насильницька поведінка, інакше кожна подружня пара опиниться у суді", - цитує Валері metro.co.uk.

У свою чергу Валері звинуватила тепер уже колишнього чоловіка, у тому, що він думає лише про свої заняття бодібілдингом, безкінечно їсть, спить та не викликає у неї жодного сексуального бажання. Вона була змушена тягнути на собі всі хатні справи, бо чоловік постійно казав, що стомлений. Тож наприкінці стосунків вона вже навіть не розмовляла з ним – а залишала записки з проханням прибрати у будинку.

Суд справу до розгляду не взяв, бо вважає, що самих лише записок замало, щоби звинувачувати жінку у насильницькій поведінці.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту