Чоловіки оберуть швидше собаку, а не людину, - висновок вченого

Фото: Pexels
Отакої… То, виходить, що прожити у горі і в радості "сильна стать" хотіла б більше з чотирилапим?

Стоп, без паніки! Такий висновок стосується не геть усіх чоловіків, а лише собачників, тобто тих, у кого є домашній улюбленець. Але таких теж не мало.

Американський психолог Кріс Блазіна з Державного університету Нью-Мексико прийшов до висновку, що більшість собачників міцніше прив’язані до своїх чотирилапих, ніж до близьких людей. Про це пише видання Metro.

Він провів опитування серед господарів собак, а саме – чоловіків. Виявилось, що 62% піддослідних виявились впевненими у зв’язку зі своїм вихованцем "майже на 100%". Але от про такий же тісний зв’язок з рідними та друзями сказали лиш 10% опитаних. Найпопулярніша відповідь серед собачників була: "Я лиш "інколи" впевнений у людях". 

Фото: Pexels

"У важкий період життя я проводжу час з чотирилапим другом, а не з людиною", - приголомшили такою відповіддю аж 42% чоловіків

Кріс Блазіна вважає також, що все залежить від віку: чим старший чоловік, тим значиміші для нього його відносини з собакою. Це пов’язано з тим, що з віком соціальні зв’язки послаблюються, а песики залишаються вірними господарю все життя.

Матерiали по темi
Визначилися переможці конкурсу кращих фото собак у 2019 році (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту