Чоловіки роблять селфі частіше за жінок, - дослідження

Фото: Unsplash by Priscilla Du Preez
Вчені підрахували також скільки разів на рік люди фотографують самі себе.

Експерти китайської компанії Huawei Technologies (а саме бренду Honor) взялись за селфі. Точніше за дослідження того, як часто люди його роблять, хто робить і чому.

І з'ясували, що в середньому на рік люди роблять селфі більше 450 разів, пише Evening Standard. Також представники компанії запевняють, що більше все ж фотографують себе чоловіки, а не жінки.😳

А ще 85% людей вважають, що з появою фронтальної камери та популяризацією селфі - вони почали фотографуватись частіше. Зрозуміло також, що такі знімки роблять молоді люди. У дослідженні йдеться: ті, кому менше 30 років роблять селфі на 27% більше, ніж старше покоління.

А ще несподіванкою для нас стало те, що більшість людей, пори велику кількість фільтрів та можливостей фотошопу, віддають перевагу природнім фотографіям. Ось, наприклад, у дослідженні підрахували, що 62% людей віком від 16 до 29 років не ретушують свої знімки.

Матерiали по темi
Новий вердикт від вчених. Міленіали менш чутливі, ніж їх попередники
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту