Фото: Unsplash

Чому людей тягне на солодке: нова неочевидна версія від вчених

Радує одне: цю причину можна усунути. Відповідно, і солодкого в раціоні буде менше.

Бажання з'їсти солоденького - одне з найсильніших бажань в організмі людини. Про це точно відомо дівчатам та ласунчикам, які без плитки шоколаду не можуть і дня прожити ?.

Чому це відбувається? Причин є декілька:

- обмеження у їжі

- дефіцит вуглеводів у раціоні

- звичка їсти солодке (психологія, самі знаєте)

- ефект задоволення (нам просто хочеться позитивних емоцій від гарної та смачної їжі)

Однак американські дослідники виявили новий фактор, який впливає на людський потяг до всього кремового. Виявляється,  є прямий взаємозв'язок між бажанням чогось солодкого і кількістю сну, передає МедікФорум.

Вчені спостерігали за групою добровольців. Вони помітили, що більше солодкого вживають ті люди, які менше сплять. Особливо це проявилося у жінок: вони їли тортики на 15% частіше у моменти безсоння. 

"Безсоння стимулює вироблення гормону кортизолу. З ним напряму пов'язують надмірне вживання їжі", - зазначили експерти. 

На користь цього твердження також вказує інше дослідження японських вчених. Вони заявили, що людей, які мало сплять, так само потужно тягне на їжу, у якій багато жирів. 

Тому хочемо відмовитися від солодкого - нормуємо графік сну та відпочиваємо вночі. Бо інакше - додаткові сантиметри у талії ?. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту