Фото: Unsplash

Чому люди брешуть у своїх резюме - особливо молодь

Найчастіше неправда стосується досвіду роботи.

Міленіали брешуть у своїх резюме у два рази частіше за інші покоління.

Про це пише CNBC, посилаючись на дослідження GoBankingRates.

Експерти провели опитування понад 1000 респондентів щодо того, чи вдавалися вони до прикрашання якихось пунктів зі своїх CV. Понад 85% відповіли, що ніколи не брехали в резюме, 9 - що мали намір, але цього не зробили, і тільки 5-6% зізналися, що трохи прибріхували.

Це середні показники по всім віковим категоріям, відзначили експерти. Але серед груп опитаних виділилося одне покоління, яке брехало частіше за інших. Це - міленіали (люди віком від 25 до 34 років). 11% цих молодих людей зізналися, що говорили неправду у своїх резюме.

Найчастіше у CV люди брешуть про свій досвід роботи. Найпоширенішою причиною вдавання до неправди експерти назвали бажання приховати згаяний час без роботи й прагнення обійти питання про це на співбесіді. 

Разом з цим, психологи радять не приховувати подібну перерву у кар'єрі й говорити роботодавцю про це відкрито. Це тільки підвищить його довіру до вас у разі правильного пояснення причин такого вчинку. Експерти радять акцентувати увагу на тому, що вам дав "упущений рік" у плані особистісного розвитку й поліпшення власних навичок. Також не варто приховувати, якщо перерву в роботі довелося взяти з особистих причин або за станом здоров'я. Виходячи з дослідження, 65% роботодавців зовсім не звертають уваги на подібний "мінус".

Брехати не добре. Ще мама про це говорила ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту