Чому ненасильницьке спілкування – головне уміння людини, яка не хоче ні з ким сваритися

У новому випуску #незафройдом розповідаємо про три складові, що зроблять комунікацію будь з ким майже ідеальною.

Людина – істота соціальна. Про це наша постійна експертка, психотерапевтка Анна Крайлюк не втомлюється повторювати у кожному відео.

А оскільки спілкування – це запорука реалізації майже усіх людських бажань, потрібно вчитися правильно це робити. Наприклад, уникати звинувачень, штампів та усіляких неприємностей, що псують стосунки з оточенням.

То що ж це за магічні три слова, що допоможуть нам достукатися майже до кожної хомо сапіенс?

Що таке ненасильницьке спілкування

Термін ННС, або ненасильницьке спілкування – відносно молодий. Його "запатентував" психолог Маршалл Розенберг у 90-х роках минулого століття.

Це спосіб комунікації, який дозволяє максимально точно та безболісно доносити позицію та своє бачення ситуації співрозмовнику. Останній, завдяки ННС, краще нас чує та розуміє.

Саме ненасильницьке спілкування є формою комунікації дорослих, зрілих психологічно людей.

Більшість з нас свідомо чи несвідомо використовують у комунікації багато критики, оцінок, узагальнень. Ми часто судимо іншу людину, ми говоримо більше про інших, ніж про себе. А має бути навпаки.

Основою ННС є говорити про щось з позиції "я" – про власні почуття, потреби, бажання, не засуджуючи при цьому інших.

Цей механізм ми можемо використовувати у всіх наших комунікаціях: з близькими, дітьми, батьками чи колегами.

Чотири умови успішної комунікації

  1. 1Внутрішній намір та бажання зрозуміти іншу людину, а не звинуватити її. Це означає, що ми не наполегливо доводимо власну правоту, а демонструємо бажання порозумітися із співрозмовником.
  2. 2Уникати оцінок та критики. Позиція дорослих людей – це відсутність бажання оцінити поведінку оточення: партнера, друга, колеги чи опонента. Натомість у дорослих людей до будь-якого співрозмовника має проявлятися повага. А саме висловлювання про власні переживання та емоції є її проявом.
  3. 3Усвідомленість. Перед тим, як вступати у комунікацію з іншими, людина має навчитися розуміти власні емоції та переживання, а також їх називати, щоби пояснити їх співрозмовнику.
  4. 4Емпатія. Стати на позицію іншої людини, спробувати побути в її шкурі є головним шляхом до порозуміння.

Три складові ненасильницького спілкування

  • Визначити емоцію, яку ми зараз відчуваємо
  • Назвати факт, чому вона виникла
  • Запропонувати альтернативу, висловлюючи прохання
Приклад насильницького спілкування:

"Ти завжди спізнюєшся! Скільки можна! Мене це дістало".

?Приклад ненасильницького спілкування: "Я відчуваю роздратування, тому що ти прийшов о восьмій, а казав, що будеш о сьомій. Я прошу тебе попереджувати, якщо спізнюватимешся у майбутньому".

У цьому висловлюванні ми: чітко назвали свою емоцію; проговорили ситуацію, за якої вона виникла; запропонували шлях до її вирішення.

За ненасильницького спілкування важливо уникати оцінок, критики, домислів, ярликів чи порівнянь. Ми говоримо виключно про ту ситуацію, що склалася, не домальовуючи нічого зверху та не опираючись на судження інших людей.

Коли ми говоримо "ти", тобто описуємо дії нашого співрозмовника, ми їх оцінюємо. Часто можна почути слова: "Ти завжди". Це докорінно неправильно, адже викликає у людини інстинктивне бажання супротиву.

Натомість, коли ми говоримо виключно про себе, уникаючи описувати поведінку нашого співрозмовника, ми даємо собі шанс бути почутими. Адже наш співрозмовник не налаштований вороже, не прагне сперечатися та готовий нас слухати.

Як бонус

Якщо вам вдалося звернутися до співрозмовника у такій формі, далі можна тренувати ще одну навичку – це спокійно казати про власні потреби. 

Наприклад: "Я відчуваю роздратування, бо в мене є потреба, щоб ти поважав мене". Це ідеально, однак часом відстежувати власні бажання важко. Тому для початку треба назвати свою емоцію, сказати, чому вона виникла, і попросити це виправити – ідеальне для того, щоби партнер мав змогу вас зрозуміти.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту