Чому нова комедія студії "Квартал 95" виходить на телеканалі "Україна", а не на "плюсах". І про що фільм

Прем'єра чотирисерійної мелодрами "Сім'я на рік" відбудеться вже 15 грудня.

Студія "Квартал 95" презентує нову комедійну мелодраму на 4 серії "Сім'я на рік". Нова картина - це історія про бізнес-леді та несерйозного, але доброго чоловіка, які, заради своїх особистих цілей, вирішили оформити фіктивний шлюб. Але найцікавіше те, що стрічка виходить не на телеканалі "1+1", як звикли всі, а на "Україні".

Чому? На це питання спеціально для "Йоду" відповіла прес-служба "Кварталу":

"Студія "Квартал 95" продовжує розширювати свою присутність у медіапросторі. Це не перший випадок, коли продукти компанії виходять на різних українських телеканалах. Раніше проекти студії "Квартал 95" вже виходили або виходять в ефірі таких каналів: "ТЕТ" ("Країна У", "Одного разу під Полтавою" тощо), "Новий канал" (шоу "Зоряні яйця", Improve Live Show) і ICTV (серіал "Пацики"). Флагманські проєкти компанії традиційно виходять в ефірі каналу "1+1".

У центрі сюжету нової чотирисерійної комедійної мелодрами "Сім'я на рік" - успішна HR-менеджер Марина. Вона розчарувалась у чоловіках і всі її думки про материнство для хлопчика Дениса, якого вона хоче його усиновити. Але! Їй відмовляють, бо вона - незаміжня. Марина знаходить вихід із ситуації - укласти фіктивний шлюб із Сергієм  і за допомогою цього всиновити Дениса. І впрдовж усього року їхнього "шлюбу" за ними слідкує соцслужба та намагається вивести їх на чисту воду. 

Про що міні-серіал "Сім'я на рік"

Акторка Любава Грешнова, яка виконала роль Марини, каже:

"Марина чудова: зібрана, активна, професійна. Я для
зйомок нічому особливому не вчилася - бути мамою я вмію, вчуся останні два роки на своїй дитині. А ще Марина дуже струнка й підтягнута, тому перед зйомками я зробила акцент на спорті та правильному харчуванні. Вся група сміялася, бо під час роботи над фільмом я їла одні огірки".😊

Кирило Жандаров зіграв роль Сергія. Зізнається, що коли знайомився зі сценарієм - не міг стримати сміх:

"Я просто реготав, коли читав сценарій, для мене він на першому місці при виборі проєкту. Тут божевільна історія про те, як у "великої дитини" практично в один день з'являється дружина, син і собака. Саме великою дитиною я і називаю свого героя. У мене є такі знайомі – не божевільні, а такі, які, наприклад, можуть купити вертоліт, тому що їх це веселить. Що особливо цінно - сценарист не соромився приходити до нас на майданчик і допомагати, таке ставлення багато про що каже".😉

Прем'єра фільму відбудеться вже 15 грудня о 17:00 на телеканалі "Україна".

Фото: прес-служба каналу "Україна".

Матерiали по темi
Один з керівників студії "Квартал 95" Андрій Яковлєв - про "Слугу народу", "Папіка", "Сватів" і "Чорнобиль"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту