Чому "Йод"?

Тому що гумор – знезаражує! А наш «Йод» перш за все замішаний на іронії, сатирі, а інколи навіть сарказмі, розчинених в настої найяскравіших новин та цікавих історій.

 

Сайт iod.media буде піднімати настрій, а не тиск і пульс, розповідаючи весело - про головне. Наша мета полягає в тому, щоб, читаючи про події в Україні і світі, ви не сходили з розуму і не рвали на собі волосся, а посміхалися. А краще - сміялися!

Звичайно, сміх доречний не завжди. І у нас будуть новини і статті про невеселе. Але в будь-якому випадку ми їх подамо не так як усі. І в цьому нам допоможуть унікальні редактори: Василіса Безхитра, Аристарх Гримза, Орест Нудненко, Борис Розумко, Марта Ханжа, Тарас Пересмешник... Як ви вже зрозуміли, їхні прізвища відповідають певним образам. Це вигадані персонажі, які в стилі диванних критиків з соцмереж коментуватимуть статті.

Ну, і, звичайно, автори! Крім досвідчених і дотепних журналістів, для "Йода" пишуть відомі письменники-гумористи та кавеенщики-сценаристи.

Можливо, ви помітили, що наші так звані "рубрики" виділені знаком # ("хештег"). Ні, це не випендрьож. Це "йодова сітка", яку ми будемо наносити на різні болячки нашого суспільства. А однією з найважливіших частин сайту стане блок історій #люди-що-змінюють-світ. Бо ми впевнені: змінити життя на краще можна тільки почавши з себе. Давайте спробуємо!

P.S. Як говорила одіозна Уляна Супрун, дефіцит йоду викликає безліч проблем для організму. Тепер його не бракуватиме! Будьте здорові! І посміхайтеся!

Наш офіційний прес-реліз✌

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту