Фото: Artem Beliaikin/Unsplash

Чорна п'ятниця шкодить клімату. Активісти закликають людей не купувати речі за знижками

Маркетинг дає про себе знати не тільки на гаманцях, а й на природі.

Понад 300 брендів одягу відмовилися від участі в Чорній п'ятниці - всесвітньому дні знижок. Вони приєдналися до руху Make Friday Green Again, який закликає людей відмовлятися від покупок в цей день заради порятунку клімату.

За словами активістів, Чорна п'ятниця буквально змушує людей купувати непотрібні речі, що призводить до перевиробництва. А це, у свою чергу, є однією з причин кліматичних проблем, передає BBC.

Переважно в акції взяли участь французькі бренди. Її заснував Ніколас Рор, один з власників екологічної швейної компанії Faguo. Француз стверджує, що крім користі для екології, відмова від участі в Чорній п'ятниці має іншу вагому перевагу - вона економить гроші.

"Я б хотів, щоб магазини пропонували доступні ціни круглий рік, а не один день", - додав Рор.

Замість непотрібних покупок, активісти у цей день радять переглянути свої речі в гардеробі, щоб їх полагодити, віддати або переробити.

Матерiали по темi
Еко-тренди та маркетинг: як за допомогою фастфуду, шоколаду та телефону "рятують світ", заробляючи
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту