Фото: Unsplash

Чорногорія і Хорватія обмежили в'їзд українцям

Туристам доведеться показувати результати тестів на COVID-19.

Для того, щоб заїхати в Хорватію, українцям потрібно показати негативні результати тестування на коронавірус, зроблені не більше ніж за 48 годин до в'їзду.

Якщо таких тестів немає, туристи повинні будуть пройти обов'язкову 14-денну самоізоляцію. Про це повідомив посол України в Хорватії Василь Кирилич.

Але ізоляцію можуть скоротити до тижня, якщо через 7 днів по приїзду людина складе тест на коронавірус за свої гроші, і він виявиться негативним.

Чорногорія теж обмежила в'їзд українцям, однак тільки тим, хто подорожує землею - тобто автомобілями чи автобусами. Такі туристи теж мають надати негативні результати тестів на коронавірус. Раніше цього робити не треба було.

Українців, які подорожують літаком, ці обмеження не стосуються.

Нагадаємо, в аеропорту "Бориспіль" встановили лабораторію для тестування екіпажів і пасажирів на коронавірус. Результати ПЛР-тестування можна отримати вже за 3 години. Є опція швидкого тестування - за 40 хвилин.

Тут ви можете прочитати, в які країни українцям дозволено в'їзд.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту