Четверо із п'яти підлітків на Землі мало рухаються через "електронну революцію"

Щоб залишатися здоровими, діти у віці від 5 до 17 років мають рухатися не менше 60 хвилин на день.

Сучасні тінейджери в усьому світі дуже мало рухаються, особливо ця проблема зачіпає дівчат. Лише близько 15 відсотків з них достатньо рухаються. Четверо з п'яти підлітків рухаються недостатньо, стверджується в дослідженні Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), яке цитує dw.com.

Дані ВООЗ ґрунтуються на опитуваннях 1,6 мільйона школярів у віці від 11 до 17 років в 146 країнах, які проводилися в період з 2001 по 2016 рік.

У дослідженні не називаються чіткі причини, які пояснювали б таку поведінку підлітків. Утім, на думку вчених, до зниження рівня фізичної активності могла призвести "електронна революція", яка змінила "руховий стереотип підлітків". Через це вони ведуть сидячий спосіб життя.

Крім того, в деяких країнах на поведінку підлітків сильно впливає ситуація з безпекою. "Існують місця, де стає все небезпечніше знаходитися на вулиці і бути там активними. Якщо зовні небезпечно, то підлітки починають рідше ходити в школу пішки або менше кататися на велосипедах", - говорить Ліан Райлі, яка брала участь в роботі над дослідженням.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ, діти і підлітки від 5 до 17 років повинні бути активними як мінімум 60 хвилин в день, а якщо вони перевищуватимуть цю норму, то це лише піде їм на користь. Дорослі від 18 до 64 років повинні бути фізично активними мінімум 150 хвилин в тиждень або щонайменше 75 хвилин в тиждень займатися спортом.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту