Gif: gifer.com @Budred

Чотириденний робочий тиждень збільшує продуктивність праці - Microsoft Japan

Варто зазначити: не всі працівники компанії залишилися задоволені нововведенням.

У серпні цього року Microsoft Japan запровадили чотириденний робочий тиждень. Працівники корпорації працювали з понеділка по четвер, а в п'ятницю, суботу і неділю відпочивали. Сміливий експеримент тривав лише місяць. За цей час продуктивність підвищилась на 40% у порівнянні із серпнем минулого року. 

Такий робочий графік позитивно оцінили понад 92% учасників програми, решта висловили занепокоєння з приводу того, що коротші робочі тижні будуть приносити незручності клієнтам. Про це написали Bloomberg.

Але факти лишаються фактами. Згідно з результатами експерименту, працівники або стали менше витрачати часу на особисті зустрічі, або тривалість таких зустрічей значно скоротилась. Повідомляється, що завдяки додатковому вихідному також вдалось зменшити використання електроенергії на 23% та роздрукувати на 58% менше аркушів. Тому висновок очевидний – експеримент вдався. 

Таким чином, Японія намагається скоротити робочі години, оскільки країна стикається з дефіцитом працівників та швидким старінням населення.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту