Чудовий спосіб провести три хвилини: відео про черепах

Цей ролик дає вам унікальну можливість провести чудовим чином три хвилини, спостерігаючи за подорожжю маленьких черепашок.

Історія починається відтоді, як мама-черепаха припливає на піщаний пляж, щоб відкласти яйця. Самка знаходить потрібне місце, прицілюється та починає близько години рити яму, потім спокійнісінько відкладає туди яйця, закопує її та пливе з кінцями.

Далі справа за потомством. Близько двох місяців яйця виводяться. Коли настає мить, крихітні новонароджені морські черепашки покидають свою шкаралупу. Керуючись інстинктом, вони прокладають свій шлях через піщаний пляж до води. Діставшись її,  десятки маленьких черепашок схвильовано йдуть у глибинні океанські простори.

Погодьтеся, це видовище має гіпнотичну дію, а ще - це чудовий спосіб провести три хвилини.

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту