Чверті населення світу загрожує настання "нульового дня" через нестачу води (інфографіка)

Photo by Oscar Keys on Unsplash
Водний стрес дослідники називають найбільш замовчуваною кризою в історії.

Майже чверть людства проживає у країнах, які підійшли до межі повного спустошення своїх водних ресурсів. Дані звіту Інституту світових ресурсів наводить elpais.com, у ньому наголошується, що у 17 країнах, де зосереджено близько 25% населення світу, сільське господарство, промисловість і потреби населення споживають у середньому 80% існуючих поверхневих та підземних прісних вод.

Це означає, що країни з найменшими доходами поступово підходять до наближення того, що науковці називають "нульовим днем" - це день, коли з кранів припинить бігти вода, бо її запаси просто-напросто буде вичерпано.

Інститут світових ресурсів оновив рейтинг країн, що страждають від водного стресу. Найбільш постраждалі регіони - Північна Африка та Близький Схід. Антирейтинг очолюють Катар, Ізраїль, Ліван, Іран, Йорданія, Лівія, Кувейт, Саудівська Аравія, Еритрея, Об'єднані Арабські Емірати.

"Водний стрес - це найбільш замовчувана криза в історії людства”, - кажуть аналітики Інституту.

wri.org
wri.org
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту