Цирк дю Солей опинився на межі банкрутства через епідемію COVID-19

Канадська розважальна компанія Cirque du Soleil звільнила 3500 співробітників (95% від загального числа працівників) і подала заявку на захист від кредиторів, щоб уникнути банкрутства, повідомляє The Blueprint.

Цирк зіштовхнувся із серйозними фінансовими втратами через скасування 44 шоу, проведення яких стало неможливим через пандемію і карантин.

Cirque du Soleil вже попросив фінансову підтримку у інвесторів і отримав $300 млн для реструктуризації та оптимізації робочих процесів усередині компанії.

"Я з нетерпінням чекаю перебудови нашої діяльності і об'єднання колишніх колег, щоби знову створити чарівне видовище Cirque du Soleil для мільйонів наших шанувальників по всьому світу", - заявив генеральний директор Cirque du Soleil Даніель Ламарр.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту