Фото: Arkush Paperu

Closer, Otel ' та Mezzanine у першій документалці про найбільш тусовочне місце Києва (відео)

Героїв сучасної київської культури треба знати в обличчя ?.

У 2017 році київський арт-клуб Closer включили до 20-ки найкрутіших клубів світу.

За останні два роки це місце стало "меккою" для відвідування і тусовок в столиці. Туди стабільно ходять місцеві модники, спеціально їдуть туристи, приїжджають найкращі електронні діджеї світу. Крім того, в Клоузері проводять виставки, фести й займаються сучасним культпросвітництвом.

Ті, хто бував у Клоузері, знають, що він знаходиться у старому приміщенні фабрики біля гори Щекавиці. Але, крім цього клубу, за адресою Нижньоюрківська, 31 знаходиться безліч інших точок, які формують стиль сучасного Києва.

Якраз про це новий документальний фільм від ArtiSHOK TV - Renovation. Це спецпроєкт, який розповість про те, як це місце з занедбаної фабрики переросло в центр культурного життя Києва. Його суть - показати всі заклади й ініціативи Нижньоюрківської зсередини й познайомити людей з тими, хто задає тренди в столиці.

Проєкт складатиметься з кількох частин. У першій документалці йдеться про клуби Closer, Otel ', Mezzanine, шоурум 24 store, простір Metaculture, радіостанцію 20ft і Strichka festival 2019.

Дивимося про те, як зароджувалася, безперечно, головна культурна історія Києва ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту