Меч, що світиться - прямо на пляшці: Coca-Cola випустила лімітовану серію напою присвячену "Зоряним війнам" (відео)

Фото: Instagram cocacola_ua
На пляшках світиться меч, а на баночках - усі герої культового фільму.🌟

Оце так новинка.😍

Coca-Cola присвятила свою оригінальну лімітовану серію води улюбленому багатьох науково-фантастичному фільму "Зоряні війни". 

Компанія випустила 8 тисяч пластикових пляшок з Кайло Реном, Реєм і мечем героїв фільму, який світиться. Це відбувається завдяки гнучким OLED-панелям, які працюють на батарейках, пише Cnet. До світлодіодів підключений датчик тиску, тож меч загорається щоразу, як пляшку беруть до рук. Заряду батареї вистачає на 40 хвилин підсвічування.

Щоправда така оригінальна пляшка продається лише Сингапурі, в окремих 45 магазинах.

Але не засмучуйтесь, в Україні є своя лімітована серія Coca-Cola, яка теж з героями "Зоряних війн". Вона, звісно, не така надсучасна, у нас нічого не світиться, на жаль. Але зате є баночки напою з улюбленими персонажами фільму "COCA-COLA ZERO STAR WARS". 

Матерiали по темi
Малюк Йода знову став героєм мемів. На цей раз він грає пісні ВВ і Селін Діон
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту