Цьогорічна зима побила рекорди і стала найтеплішою у Європі

Починаючи з 1855 року синоптики відповідально стежать за температурним рівнем у світі, і цього року вони озвучили свій висновок - минула зима була найтеплішою у Європі за всю історію їхнього спостереження, пише The Guardian.

Згідно з  даним Служби з питань зміни клімату Коперника, цьогорічна зима в Європі була на 3,4°C спекотніша, ніж у  1981 по 2010 роках. Середня температура у грудні, січні та лютому була на 1,4°C вища, ніж температура зимових місяців 2015-2016 років — тодішня зима була попереднім рекордсменом. 

Такі кліматичні коливання мають свої негативні наслідки. Наприклад, у Німеччині вони призвели до зриву врожаю крижаних вин. А щоби спортивні змагання у Швеціі та Росії відбулися, сніг довелося завозити "вручну". 

Проте глобальне потепління — не єдина причина аномально теплої пори року, каже директор служби Карло Буонтемпо. За його словами, зимові температури значно варіюються з року в рік.

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту