Comic Con Ukraine перенесли на 2021 рік через коронавірус

Фото: Facebook Comic Con Ukraine
На фестивалі наступного року можна буде скористатись придбаними цьогоріч квитками.

Фестиваль популярної культури Comic Con Ukraine цього року не відбудеться. Захід перенесли на 2021 рік, повідомили організатори на офіційній сторінці у Facebook.

"Ситуація в країні та світі через пандемію COVID-19 все ще нестабільна та, на жаль, вкрай загрозлива, тому ми вимушені перенести Comic Con Ukraine на 2021 рік".

Усі ті, хто вже придбали квитки на фестиваль зможуть скористатись ними наступного року. А для тих, хто не матиме змоги відвідати свято повернуть кошти.

Проведуть Comic Con Ukraine 2021 на Арт-заводі Платформа 4 та 5 вересня.

"По-перше, ми не хочемо та не можемо ризикувати безпекою наших відвідувачів, учасників, гостей, волонтерів, партнерів, кураторів, підрядників. По-друге, ми прагнемо розвивати фестиваль, а за таких умов втілити наші нові ідеї та зберегти унікальну святкову атмосферу фестивалю неможливо. По-третє, слідкуючи за розвитком подій, ми впевнилися, що не хочемо у такий складний час агітувати вас відвідувати масові заходи та ставити вас перед складним вибором", – додають організатори.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту