Дар'я Петрожицька - про розлучення: "В мене було разів зо три, коли я пошкодувала"

Фото: прес-служба канал "Україна"
Зірка серіалу "Папік" та телепроєкту "Голос країни" поділилась особистим.

Українська акторка, яка зіграла головну роль у серіалі "Папік" та засяяла на вокальному шоу "Голос країни", Дарія Петрожицька розповіла подробиці особистого життя. Виявляється, декілька років тому вона пережила розлучення. Її колишнім чоловіком є актор, а про розірвання шлюбу вона жалкує і досі, поділилась Петрожицька в ефірі телеканалу "Україна".

"Ми 5 років були одружені. На 4-му році якось мене не перло в театрі. Альоша був там улюбленцем нашого директора, грав Ромео, класні, провідні ролі. І в якийсь момент я зрозуміла - та ну, я, мабуть, вже не хочу сидіти в театрі, я нічого не роблю, можна поки що народити. Але якось там не вийшло, і не народила", - каже Дарія.

Акторка зізнається, що не дуже любить згадувати цю історію. Вона досі не може зрозуміти, чому їхній шлюб закінчився та декілька разів уже шкодувала про це.

"Це було наше загальне рішення, просто якісь обставини, все навалилося. І ми вирішили на той момент, що це буде краще для нас двох. Не знаю, як там у нього, але в мене вже було разів зо три, коли я пожалкувала. Не можна, але я жалкувала про це. Бо вже більше 3 років розлучена, а я не можу знайти свою людину. Розумію, що у 28 можна ще не опускати руки, ще все попереду, але в такі моменти, коли в якийсь там раз… У мене після розлучення було 3 хлопці", - відверто зізналась Дарія Петрожицька.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту