Фото: Miriam Espacio / Unsplash

Де і коли можна побачити інопланетян - список від американських дослідників

Найбільше прибульці люблять прилітати влітку до американського штату Вашингтон.

"Правда у вас під носом. У людей більше шансів зустріти інопланетян на Півночі".

Так почали свою статтю про місця, де найчастіше висаджуються прибульці, USA Today. Вони передали список ймовірних місць зустрічі з позаземними цивілізаціями від Національного Центру НЛО Америки (National UFO Reporting Center), які його склали разом з SatelliteInternet до Всесвітнього дня НЛО. Він святкується 2 липня 👽.

Отже, куди інопланетяни люблять прилітати найчастіше?

  1. 1Штат Вашингтон
  2. 2Штат Монтана
  3. 3Штат Вермонт
  4. 4Штат Аляска
  5. 5Штат Мен

Дослідницький центр запевняє, що рейтинг складався на основі свідчень понад 100 тисяч людей, які помітили у цих районах можливу позаземну активність.

Наприклад, у Каліфорнії свідки помітили три червоних світіння у небі, які формували трикутник. В Орландо місцевий зауважив "15 дивних овальних вогників над хмарами". В Орегоні помітили літаючий об'єкт без крил, що нагадує форму сигари.

Найчастіше інопланетян помічали саме влітку, що не дивно, адже саме в цю пору року земляни проводять найбільше вільного часу на вулиці. Але дослідники висунули ще одну версію - можливо, прибульці влітку теж йдуть у відпустку зі своїми дітьми 😳.

А які літаючі об'єкти бачили ви влітку, особливо після стаканчика-другого у сусідньому барі? 🤣

З Міжнародним днем НЛО!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту